Pracovní podložka iFixit Magnetic Project Mat Pro

Magnetická podložka iFixit Dopřejte si skvělou pomůcku v podobě magnetické podložky od společnosti iFixit. Ta vám usnadní opravy především... více informací »
Pracovní podložka iFixit Magnetic Project
Značka: iFixit
541 Kč
Ověřit dostupnost
Magnetická podložka iFixit Dopřejte si skvělou pomůcku v podobě magnetické podložky od společnosti iFixit. Ta vám usnadní opravy především...

Magnetická podložka iFixit Dopřejte si skvělou pomůcku v podobě magnetické podložky od společnosti iFixit. Ta vám usnadní opravy především elektronických zařízení. Je velmi prostorná a vyjmuté součástky a komponenty dokáže udržet na svém místě. Usnadní vám práci Díky magnetům dokáže bezpečně udržet na svém místě veškeré šroubky a komponenty, které vyjmete z opravovaného zařízení. Vy je tak nebudete muset nijak zdlouhavě hledat a máte jistotu, že je ani neztratíte. Magnetická podložka tak snižuje dobu opětovného sestavení až o 40 % a dodá vám jistotu, že vám žádný šroubek nebude chybět a vy se tak můžete bezstarostně soustředit na práci. Praktická a inovativní Součástí balení je praktické pero, kterým si můžete na podložku dělat poznámky, kreslit schémata a postupy. Inkoust se nijak neseškrábe a ani nerozmaže. Po opravě inkoust z podložky jednoduše setřete gumou, jež je na špičce pera, případně obyčejným hadříkem a magnetická podložka o rozměrech 20,32 x 25,4 x 1,05 cm bude opět čistá.

Ve slevě tento produkt Pracovní podložka iFixit Magnetic Project Mat Pro od našeho předního výrobce iFixit je k sehnání tady a teď právě za výborné peníze! Nyní pořídíte za 541 Kč.