Přenosný reproduktor Aiwa MI-X300

Bluetooth reproduktor Aiwa MI-X300 Zaposlouchejte se do rytmu své oblíbené hudby doma, na párty u bazénu i v parku s přáteli. Přenosný Bluetooth... více informací »
Přenosný reproduktor Aiwa MI-X300
Značka: Aiwa
6 239 Kč
Ověřit dostupnost
Bluetooth reproduktor Aiwa MI-X300 Zaposlouchejte se do rytmu své oblíbené hudby doma, na párty u bazénu i v parku s přáteli. Přenosný Bluetooth...

Bluetooth reproduktor Aiwa MI-X300 Zaposlouchejte se do rytmu své oblíbené hudby doma, na párty u bazénu i v parku s přáteli. Přenosný Bluetooth reproduktor Aiwa MI-X300 vám se svým výkonem 60 W přinese prvotřídní zvuk, který dodá vaším playlistům na intenzitě, baterie s obří kapacitou 13 200 mAh zajišťuje opravdu dlouhou výdrž a vodotěsná certifikace IPX6 si poradí se stříkající vodou i deštěm. Skvělý zvuk bez kabelů Vezměte si svoji hudbu na cesty. Přenosný bezdrátový reproduktor vám umožní užít si poslech vaší oblíbené hudby na zahradě, u bazénu nebo na domácí párty. Pomocí moderní technologie Bluetooth 5.0 reproduktor lehce spárujete s vaším mobilním telefonem a můžete si užívat poslech vašich playlistů s parádním zvukem o výkonu 60 W. Společník na cesty Reproduktor je stvořen pro časté přenášení a tomu odpovídá i jeho provedení. Pomocí rukojeti jej snadno uchopíte i jednou rukou a vodotěsné krytí IPX6 jej ochrání před stříkající vodou i deštěm. V neposlední řadě je třeba zmínit špičkovou výdrž, kterou má na starosti baterie s obří kapacitou 13 200 mAh.

Výjimečný produkt Přenosný reproduktor Aiwa MI-X300 od této skvělé značky Aiwa máte možnost sehnat tady teď ve slevě. V akci za 6 239 Kč.