Přenosný reproduktor Bose Home Smart Speaker 500, stříbrný

Bezdrátový reproduktor Bose Home Smart Speaker 500 Jedinečný bezdrátový reproduktor nesoucí označení Home Smart Speaker 500 patří k tomu nejlepší... více informací »
Přenosný reproduktor Bose Home Smart Speaker
Značka: BOSE
9 798 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátový reproduktor Bose Home Smart Speaker 500 Jedinečný bezdrátový reproduktor nesoucí označení Home Smart Speaker 500 patří k tomu nejlepší...

Bezdrátový reproduktor Bose Home Smart Speaker 500 Jedinečný bezdrátový reproduktor nesoucí označení Home Smart Speaker 500 patří k tomu nejlepší z nabídky společnosti Bose. Váš domov obohatí o silný 360° zvuk rozléhající se do všech směrů či o ovládání pomocí chytrých asistentů. Skvělý projev pak dostanete, i pokud se rozhodnete vzít reproduktor s sebou ven, kdy navíc přijde vhod i odolnost proti vodě. Vynikající zvuk I přes své kompaktní rozměry a líbivý zevnějšek není reproduktor jen designovým doplňkem domácnosti. Pod jeho skořápkou se totiž ukrývá víc technologických vychytávek než byste čekali. Těšit se můžete například na 360° zvuk, který se line z reproduktoru do všech stran a vyplní jím celou místnost. Reproduktory Bose Home a Bose SoundLink navíc můžete mezi sebou spárovat a docílit ve vaší domácnosti úchvatného stereo prostředí. Hlasové ovládání Doménou reproduktoru je kromě zvuku i možnost využít asistentů Google a Alexa a ovládat pomocí hlasu přehrávání, svůj kalendář a úkoly či dokonce celou domácnost. Jednoduše si například řeknete o jinou skladbu, zvýšení hlasitosti, odeslání zprávy, nastavení upozornění, odpočítávání minutky a řady dalších věcí. Tradiční tlačítka V žádném případě se však nemusíte spoléhat jen na váš hlas. Ať už při vypnutých mikrofonech nebo kdykoliv jindy, najdete na vrchní straně reproduktoru i dotykové ovládání, kterým stejně pohodlně provedete všechny důležité úkony. navíc si můžete uložit i šestici předvoleb s vašimi playlisty či oblíbenými stanicemi internetového rádia, takže váš oblíbený obsah od vás bude vzdálený doslova jeden klik. Online hudba Pro přehrávání hudby s reproduktorem Bose Portable Smart nebudete navíc potřebovat ani váš telefon. Po připojení k WI-Fi síti si totiž můžete pustit muziku z populárních služeb, jako je Spotify, Amazon Music nebo Deezer. Samozřejmě však nechybí ani možnost streamování hudby z mobilu přes Bluetooth nebo AirPlay. Pohodlné ovládání Kromě tlačítek pak můžete svůj reproduktor ovládat i pomocí zdarma stažitelné mobilní aplikace. Tam máte na jednom místě pohodlně dostupná všechna nastavení, která jen přístroj nabízí. Pomocí užitečných tipů pak nastavení bude rychlé, zábavné a navíc vám pomůže dostat z vašeho reproduktoru maximum.
Oblíbený a kvalitní produkt Přenosný reproduktor Bose Home Smart Speaker lze nakoupit snadno na našem webu v kategorii audio. Nyní můžete najít unikátní produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu! Tato značka BOSE má na skladě prvotřídní zboží A tady je důkaz. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky BOSE. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější produkt Přenosný reproduktor Bose Home Smart Speaker 500, stříbrný od top výrobce BOSE snadno pořídíte na našich stránkách za extra cenu. Nyní nakoupíte za 9 798 Kč.