Přenosný reproduktor Bose SoundLink Revolve II, černý

Bezdrátový reproduktor Bose SoundLink Revolve II Jedinečný bezdrátový reproduktor nesoucí označení Revolve II patří k tomu nejlepší z nabídky... více informací »
Přenosný reproduktor Bose SoundLink Revolve II
Značka: BOSE
4 990 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátový reproduktor Bose SoundLink Revolve II Jedinečný bezdrátový reproduktor nesoucí označení Revolve II patří k tomu nejlepší z nabídky...

Bezdrátový reproduktor Bose SoundLink Revolve II Jedinečný bezdrátový reproduktor nesoucí označení Revolve II patří k tomu nejlepší z nabídky společnosti Bose. Váš domov obohatí o silný 360° zvuk rozléhající se do všech směrů či o ovládání pomocí chytrých asistentů. Skvělý projev pak dostanete, i pokud se rozhodnete vzít reproduktor s sebou ven, kdy navíc přijde vhod i gumové konce chránící jej při pádech i odolnost proti vodě. Vynikající zvuk I přes své kompaktní rozměry a líbivý zevnějšek není reproduktor jen desénovým doplňkem domácnosti. Pod jeho skořápkou se totiž ukrývá víc technologických vychytávek než byste čekali. Těšit se můžete například na 360° zvuk, který se line z reproduktoru do všech stran a vyplní jím celou místnost. Reproduktory Bose Home a Bose SoundLink navíc můžete mezi sebou spárovat a docílit ve vaší domácnosti úchvatného stereo prostředí. Vysoká odolnost Aby vám krásný reproduktor zůstal krásným a stále stejně výkonným, je vybaven hned několika ochrannými prvky. Například již na první pohled viditelnými gumovými koncovkami, které jej spolehlivě ochrání v případě pádu nebo při přenášení v batohu. Odolnost proti vodě vám pak dodá klid, pokud s sebou reproduktor berete například k vodě. Dlouhá výdrž Reproduktor Bose je vybaven baterií s extra dlouhou výdrží. Na jedno nabití totiž nabízí krásných 13 hodin, což vystačí na celé odpoledne i večer poslechu. A pokud se vám to zdá málo, počkejte, až uslyšíte silný a plný zvuk, který po takovou dobu, dokáže přístroj produkovat. Snadná dostupnost Jednou z důležitých vlastností je i snadno dostupný osobní asistent od Applu i Googlu. Hlasové příkazy můžete zadávat po stisknutí jediného tlačítka a zadávat tak poznámky, psát zprávy nebo rezervovat restaurace i bez nutnosti hledat váš telefon- Pohodlné ovládání Kromě tlačítek pak můžete svůj reproduktor ovládat i pomocí zdarma stažitelné mobilní aplikace. Tam máte na jednom místě pohodlně dostupná všechna nastavení, která jen přístroj nabízí. Pomocí užitečných tipů pak nastavení bude rychlé, zábavné a navíc vám pomůže dostat z vašeho reproduktoru maximum. Velmi oblíbený kus lze sehnat právě tu v populární rubrice audio. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této známé kategorie za výhodné peníze. Oblíbený dodavatel BOSE má vynikající produkty Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás více kousků od výrobce BOSE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný produkt Přenosný reproduktor Bose SoundLink Revolve II, černý s pečetí kvality od značky BOSE snadno naleznete aktuálně za báječnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 4 990 Kč.