Přepěťová ochrana Solight PO55, 5 zásuvek, dětská pojistka, 1,5m

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Přepěťová ochrana Solight PO55 s prodlužovacím přívodem disponuje... více informací »
Přepěťová ochrana Solight PO55
Značka: Solight
269 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Přepěťová ochrana Solight PO55 s prodlužovacím přívodem disponuje...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Přepěťová ochrana Solight PO55 s prodlužovacím přívodem disponuje odolným napájecím kabelem o délce 1,5 m a také 5 zásuvkami s dětskými pojistkami. Její součástí je také zabudovaný EMI/RFI šumový filtr a 2 kontrolky s osvětleným kolébkovým vypínačem. Vyplatí se hlavně v případech, kdy máte více spotřebičů v jedné místnosti, které chcete ochránit před případným kolísáním napětí v síti. Solight PO55 obsahuje 5 zásuvek, každá z nich má dětskou pojistku. Průřez vodičů 3 x 1,0 mm2 je nejzákladnější průřez, ale přepěťová ochrana to vynahrazuje maximálním proudovým zatížením, které je jmenovitě 10 A a v nárazech může dosahovat až 6 000 A. Obsahuje také resetovatelný 10 A elektrický jistič, který je přímo integrovaný ve vypínači. Osvětlený kolébkový vypínač dále doplňují dvě kontrolky. Jedna z nich ukazuje, jestli je aktivní přepěťová ochrana a druhá z nich ukazuje, jestli je prodlužovací přívod pod proudem. Maximální absorbce tepelného rázu, kterou přepěťová ochrana umožňuje, je 210 J. Přepěťová ochrana s prodlužovacím přívodem 5 zásuvek EMI/RFI šumový filtr Délka 1,5 m Tepelný ráz 210 J Kvalitní a levný kus Přepěťová ochrana Solight PO55, 5 zásuvek, dětská pojistka, 1,5m je dostupný teď tady na našem webu umístěný v kategorii přepěťové ochrany! Nyní můžete najít ostatní produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další prověřené zboží značky Solight. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě produkt Přepěťová ochrana Solight PO55, 5 zásuvek, dětská pojistka, 1,5m originál od značky Solight jednoduše můžete pořídit u nás nyní za výprodejovou cenu. Zrovna teď v akci za 269 Kč.