Přísavný držák Niceboy, 1/4″ stativový závit pro akční kamery

Přísavný držák s 1/4" stativovým závitem NICEBOY GP061 potěší především majitele akčních kamer, kteří často jezdí na dovolené či výlety... více informací »
Přísavný držák Niceboy
Značka: Niceboy
290 Kč
Ověřit dostupnost
Přísavný držák s 1/4" stativovým závitem NICEBOY GP061 potěší především majitele akčních kamer, kteří často jezdí na dovolené či výlety...

Přísavný držák s 1/4″ stativovým závitem NICEBOY GP061 potěší především majitele akčních kamer, kteří často jezdí na dovolené či výlety autem, nebo si rádi zazávodí. Spolehlivý výrobce NICEBOY, který patří mezi špičku v oblasti outdoorových videokamer, nabízí také celou řadu kvalitního doplňkového příslušenství, k němuž patří i tento držák. S jeho pomocí připevníte kameru například na přední sklo automobilu, přičemž její sundání a opětovné připevnění dle potřeby je záležitostí sekundy. Budete tak moci bez problémů zaznamenat veškeré zážitky z jízdy a ukázat ji přátelům, jako by se dívali vašima očima.Držák NICEBOY™ je plně kompatibilní s těmito sportovními kamerami: GoPro™, SJCAM™, AEE™, SportsCam, Evolveo, Isaw, Drift, Rollei, Lamax, Xiaomi™, GitUp™, Niceboy® VEGA, Niceboy® VEGA+ a Niceboy® VEGA 4K. Unikátní produkt Přísavný držák Niceboy, 1/4″ stativový závit pro akční kamery je dostupný již dnes na webu v rubrice pro foto! Připravili jsme parádní zboží ve zmiňované rubrice ve slevě. Populární výrobce Niceboy pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní výrobky.

Výjimečný výrobek Přísavný držák Niceboy, 1/4" stativový závit pro akční kamery od známé kvalitní značky Niceboy snadno získáte aktuálně za parádní cenu. Ve skvělé akci za 290 Kč.