Pro-Ject T1 Phono SB, černý POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Pro-Ject T1 Phono SB, černý I s omezeným rozpočtem si můžete... více informací »
Pro-Ject T1 Phono SB
Značka: Pro-Ject
6 958 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Pro-Ject T1 Phono SB, černý I s omezeným rozpočtem si můžete...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Pro-Ject T1 Phono SB, černý I s omezeným rozpočtem si můžete dopřát požitek z poslechu hudby u vás doma. Gramofon Pro-Ject T1 Phono SB je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový zážitek. Absolutní přesnost Součástí Pro-Ject T1 Phono SB je přenoska OM5e s eliptickým diamantovým hrotem, zajišťující dokonale čistý zvuk a vysokou dynamiky. Gramofon navíc obsahuje vestavěný, vysoce kvalitní předzesilovač. Raménko je vyhotoveno z lehkého hliníku a zajišťuje absolutní přesnost přenosu. Kvalita na každém kroku Gramofon se pyšní nejen vysokou kvalitou zpracování, ale i prvotřídními materiály použitými na jeho výrobu. Svými jednoduchými liniemi a elegantním černým zpracováním skvěle zapadne do každého interiéru. Masivní tělo je zhotoveno bez plastových součástek a dutých míst. Součástí je také těžký antirezonanční talíř. Stálost zvuku Talíř je poháněn řemínkem, který nabízí elektronického přepínání rychlosti otáček. Tyto dvě možnosti jsou 33 a 45 ot./min. Kombinace talíř a řemínek je perfektní dvojice, vytvářející stálost zvuku a minimální šum. Gramofon je doplněn o protiprachový kryt, který dlouhodobě chrání zařízení a prodlužuje jeho životnost.
Tento akční a ve slevě produkt Pro-Ject T1 Phono SB, černý lze nakoupit zrovna tady a teď na našem webu v kategorii audio! Nyní můžete koupit akční produkty z naší sekce jednoduše online!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Pro-Ject T1 Phono SB, černý POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ originál od značky Pro-Ject lze nakoupit v naší nabídce za příznivou cenu! Momentálně k dispozici za 6 958 Kč.