Prodlužovací kabel Connect IT, 5xzásuvka, 2m, černý

Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž... více informací »
Prodlužovací kabel Connect IT
Značka: Connect IT
125 Kč
Ověřit dostupnost
Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž...

Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž disponuje dětskou ochranou a v případě, že by vaše dítě chtělo do zástrčky zasunout třeba šroubovák, nepodaří se mu to. Odblokování dětské pojistky funguje jen v případě zasunutí obou vidlic najednou do dané zásuvky. Výrobek také prošel testem v evropském testovacím centru a získal certifikát splňující nejpřísnější bezpečnostní požadavky a nejnovější normy. Praktičnost a bezpečnost Prodlužovací kabel disponuje celkem pěti zásuvkami a jistě vám vystačí i délka přívodního kabelu 2 m. S praktickým očkem navíc docílíte toho, že si prodlužovací kabel budete moci pověsit třeba na zeď a vždy jej tak najdete na stejném místě.
Tento kvalitní a žádaný produkt Prodlužovací kabel Connect IT, lze nakoupit lehce tady a teď na našich stránkách v kategorii přepěťové ochrany. Připravili jsme unikátní kousky ze zmíněné sekce za super ceny! Oblíbený dodavatel Connect IT dlouhodobě nabízí skvělé zboží Nakupujte výhoděn u nás.

Velmi oblíbený produkt Prodlužovací kabel Connect IT, 5xzásuvka, 2m, černý od známé společnosti Connect IT jednoduše najdete již dnes za outletovou cenu. Aktuálně za 125 Kč.