Prodlužovací kabel Connect IT, 6xzásuvka, 2m, bílý

Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž... více informací »
Prodlužovací kabel Connect IT
Značka: Connect IT
129 Kč
Ověřit dostupnost
Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž...

Prodlužovací kabel Connect IT U prodlužovacího kabelu Connect IT nemusíte mít strach ho mít v místnosti, kde se pohybují vaše děti. Kabel totiž disponuje dětskou ochranou a v případě, že by vaše dítě chtělo do zástrčky zasunout třeba šroubovák, nepodaří se mu to. Odblokování dětské pojistky funguje jen v případě zasunutí obou vidlic najednou do dané zásuvky. Výrobek také prošel testem v evropském testovacím centru a získal certifikát splňující nejpřísnější bezpečnostní požadavky a nejnovější normy. Praktičnost a bezpečnost Prodlužovací kabel disponuje celkem šesti zásuvkami a jistě vám vystačí i délka přívodního kabelu 2 m. S praktickým očkem navíc docílíte toho, že si prodlužovací kabel budete moci pověsit třeba na zeď a vždy jej tak najdete na stejném místě.
Tento unikátní kus Prodlužovací kabel Connect IT, můžete sehnat ještě tady a teď na našich stránkách v sekci přepěťové ochrany. Vyberte si ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za super cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Connect IT pro vás připravuje top výrobky Udělejte si radost! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další prověřené kousky značky Connect IT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Prodlužovací kabel Connect IT, 6xzásuvka, 2m, bílý od našeho známého výrobce Connect IT snadno můžete sehnat u nás právě za mimořádně nízkou cenu. Teď v akci 129 Kč.