Prodlužovací kabel Emos P0412, 4xzásuvka, 2m

Schází vám v domácnosti větší množství zásuvek? Pak si určitě pořiďte prodlužovací přívod Emos P0412, který vám poskytne hned 4 zásuvky... více informací »
Prodlužovací kabel Emos P0412
Značka: Emos
169 Kč
Ověřit dostupnost
Schází vám v domácnosti větší množství zásuvek? Pak si určitě pořiďte prodlužovací přívod Emos P0412, který vám poskytne hned 4 zásuvky...

Schází vám v domácnosti větší množství zásuvek? Pak si určitě pořiďte prodlužovací přívod Emos P0412, který vám poskytne hned 4 zásuvky navíc. Tento elegantní kabel v bílé barvě se hodí do každé domácnosti. S délkou 2 m je vhodný především k pracovnímu stolu, nebo někam, kde se nachází více spotřebičů vedle sebe. Kabel snese maximální zátěž 10 A a je vybaven dětskými clonkami a PVC izolací. Průřez vodiče je 1 mm2. Ve slevě produkt Prodlužovací kabel Emos P0412, máte možnost koupit snadno tady na stránkách v oblíbené rubrice přepěťové ochrany. Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu!

Velmi prodávaný produkt Prodlužovací kabel Emos P0412, 4xzásuvka, 2m od společnosti s dlouholetou tradicí Emos jednoduše pořídíte bezpečně online za super cenu. Nyní pořídíte od 169 Kč.