Prodlužovací kabel Emos P0613, 6xzásuvka, 3m

Panuje-li ve vaší domácnosti skutečně velký nedostatek zásuvek, pořiďte si prodlužovací přívod Emos P0613C. Tato elegantní prodlužovací... více informací »
Prodlužovací kabel Emos P0613
Značka: Emos
242 Kč
Ověřit dostupnost
Panuje-li ve vaší domácnosti skutečně velký nedostatek zásuvek, pořiďte si prodlužovací přívod Emos P0613C. Tato elegantní prodlužovací...

Panuje-li ve vaší domácnosti skutečně velký nedostatek zásuvek, pořiďte si prodlužovací přívod Emos P0613C. Tato elegantní prodlužovací šňůra vám poskytne až 6 zásuvek navíc, které můžete využít jak domácnosti, tak v kanceláři nebo nepříklad v klubech a dalších podnicích, kde je třeba zapojit mnoho elektroniky. Délka 3 m je vhodná pro zařízení, která se nacházejí v jedné místnosti. Kabel je vybaven PVC izolací a dětskými clonkami. Průřez vodiče je 1 mm2.
Unikátní a oblíbený produkt pořídíte snadno tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii přepěťové ochrany! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené sekce za akční cenu!

Často hledaný kus Prodlužovací kabel Emos P0613, 6xzásuvka, 3m od výrobce Emos máte možnost pořídit na našich stránkách teď v akci. Nyní získáte od 242 Kč.