Prodlužovací kabel Emos P1310, vypínač, 3xzásuvka, 10m

Potřebujete-li do domácnosti bezpečnou a elegantní prodlužovací šňůru, sáhněte po modelu P1310 od renomovaného tuzemského výrobce Emos. Tento... více informací »
Prodlužovací kabel Emos P1310
Značka: Emos
476 Kč
Ověřit dostupnost
Potřebujete-li do domácnosti bezpečnou a elegantní prodlužovací šňůru, sáhněte po modelu P1310 od renomovaného tuzemského výrobce Emos. Tento...

Potřebujete-li do domácnosti bezpečnou a elegantní prodlužovací šňůru, sáhněte po modelu P1310 od renomovaného tuzemského výrobce Emos. Tento prodlužovací přívod je vyroben v klasické bílé barvě a poskytne vám 3 zásuvky navíc pro vaše elektrické spotřebiče. S délkou 10 m si budete moci pohodlně přivést elektřinu i z místnosti do místnosti. Kabel je vybaven PVC izolací a dětskými clonkami. Pro zvýšení bezpečnosti lze všechny zásuvky vypnout najednou pomocí vypínače, který červeným podsvícením indikuje aktivitu. Průřez vodiče je 1 mm2 a vhodné zatížení dosahuje 10 A max. Žádaný produkt máte možnost pořídit taky tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii přepěťové ochrany! Nyní si můžete vybrat oblíbené zboží z této populární kategorie v akci! U zákazníků oblíbená značka Emos poskytuje vynikající produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více kousků od značky Emos. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční výrobek Prodlužovací kabel Emos P1310, vypínač, 3xzásuvka, 10m značky Emos je k dispozici zde za báječnou cenu. Teď za akční cenu 476 Kč.