Prodlužovací kabel Emos P1517, vypínač, 5xzásuvka, 7m

Stále vzrůstající počet užitečných zařízení v moderních domácnostech s sebou mnohdy nese také nedostatek volných zásuvek. Zdánlivý problém... více informací »
Prodlužovací kabel Emos P1517
Značka: Emos
404 Kč
Ověřit dostupnost
Stále vzrůstající počet užitečných zařízení v moderních domácnostech s sebou mnohdy nese také nedostatek volných zásuvek. Zdánlivý problém...

Stále vzrůstající počet užitečných zařízení v moderních domácnostech s sebou mnohdy nese také nedostatek volných zásuvek. Zdánlivý problém vám pomůže vyřešit spolehlivý český výrobce Emos, který má ve svém sortimentu mimo jiné bezpečnou a elegantní prodlužovací šňůru s označením P15157. Tento prodlužovací přívod vám poskytne až 5 zásuvek navíc pro vaše spotřebiče. Jedná se o šňůru v klasické bílé barvě o délce 7 m, je tedy vhodná pro zapojení spotřebičů, které se nacházejí třeba i sousední místnosti. Kabel je vybaven PVC izolací a dětskými clonkami. Pro zvýšení bezpečnosti lze všechny zásuvky vypnout najednou pomocí vypínače, který červeným podsvícením indikuje aktivitu. Průřez vodiče je 1 mm2 a vhodné zatížení dosahuje 10 A max. Tento kvalitní a levný produkt Prodlužovací kabel Emos P1517, vypínač, 5xzásuvka, 7m je k sehnání bez obtíží tady na webu umístěný v kategorii přepěťové ochrany! Připravili jsme další produkty z této sekce za báječnou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další kousky značky Emos. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Emos vám může poskytnout prvotřídní sortiment.

Velmi oblíbený kus Prodlužovací kabel Emos P1517, vypínač, 5xzásuvka, 7m od známého výrobce Emos máte možnost najít tady pořád výhodně. Ceny již od 404 Kč.