Prodlužovací kabel na bubnu Emos P084251, 4xzásuvka, 25m, černý O

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Gumový prodlužovací kabel na bubnu Potřebujete natáhnout... více informací »
Prodlužovací kabel na bubnu Emos P084251
Značka: neuvedeno
1 349 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Gumový prodlužovací kabel na bubnu Potřebujete natáhnout...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Gumový prodlužovací kabel na bubnu Potřebujete natáhnout prodlužovací kabel například na zahradu a nechcete, aby se Vám neustále zamotával? Řešením je bubnový prodlužovací přívod. Kabel je namotán na bubnu, jeho délka je 25 metrů a obsahuje 4 zásuvky na bubnu. Každá ze zásuvek je chráněna tepelnou pojistkou. Vynikající vlastnosti Průřez kabelu je 1,5 mm2, což je základní průřez, který má maximální zatížení v rozvinutém stavu 16 A / 3680W a v navinutém stavu 4,8 A / 1100 W. Buben obsahuje 4 zásuvky, které jsou chráněny tepelnou pojistkou IP44. Ve všech zásuvkách je fáze orientovaná vlevo. Kabel je v černém provedení a je vhodný zejména do dílen a garáží. Prodlužovací kabel se 4 zásuvkami namotaný na buben Délka 25 m Průřez kabelu 1,5 mm2 Tepelná pojistka IP44 Černá barva
Tento zlevněný produkt Prodlužovací kabel na bubnu Emos jde nakoupit taky tady u nás ve známé rubrice přepěťové ochrany! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za akční cenu.

Hodně oblíbený kus Prodlužovací kabel na bubnu Emos P084251, 4xzásuvka, 25m, černý O od skvělého výrobce neuvedeno můžete sehnat na našich stránkách nyní za báječnou cenu. Právě teď za cenu 1 349 Kč.