Profesionální meteostanice Solight TE100

Velký displej, nabitá funkcemi Solight TE 100 je meteostanice barevným podsvíceným LCD displejem o úhlopříčce 8,3“, se kterou budete mít vždy... více informací »
Profesionální meteostanice Solight TE100
Značka: Solight
2 812 Kč
Ověřit dostupnost
Velký displej, nabitá funkcemi Solight TE 100 je meteostanice barevným podsvíceným LCD displejem o úhlopříčce 8,3“, se kterou budete mít vždy...

Velký displej, nabitá funkcemi Solight TE 100 je meteostanice barevným podsvíceným LCD displejem o úhlopříčce 8,3“, se kterou budete mít vždy přehled o vnitřní a venkovní teplotě i vlhkosti. Předpověď počasí v 4 grafických úrovních vás dopředu připraví na to, co vás čeká při cestě do práce, sduálním budíkem jen tak nezaspíte, přičemž zajímavými možnostmi jsou i kalendář, ukazatel fáze měsíce, pocitová teplota, zdánlivá teplota a rosný bod. Měření teploty a vlhkosti Díky meteostanici Solight TE 100 budete vždy vědět, jaké venku panuje počasí. Meteostanice měří vnější teplotu od -40 °C do +60 °C, vnitřní teplotu od 0 °C až +60 °C a vnitřní i venkovní vlhkost v rozmezí 10 % – 99 %. Součástí balení je 1 bezdrátový senzor s dosahem 60 m, v případě potřeby však lze k zařízení připojit až 8 senzorů a přepínat mezi jejich teplotami.

Tento levný produkt Profesionální meteostanice Solight TE100 pocházející od značky Solight máte možnost pořídit ještě dnes za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci za 2 812 Kč.