Projektor Acer H6518STi

Užijte si skvělé obrazy s projektorem Acer H6518STi Elegantní zařízení s krátkou projekční vzdáleností od firmy Acer oceníte vždy, když si... více informací »
Projektor Acer H6518STi
Značka: Acer
18 890 Kč
Ověřit dostupnost
Užijte si skvělé obrazy s projektorem Acer H6518STi Elegantní zařízení s krátkou projekční vzdáleností od firmy Acer oceníte vždy, když si...

Užijte si skvělé obrazy s projektorem Acer H6518STi Elegantní zařízení s krátkou projekční vzdáleností od firmy Acer oceníte vždy, když si budete chtít užít své oblíbené filmy s kvalitními obrazy. Dokonce se na něj snadno připojíte bezdrátově, tudíž nebudete muset neustále hledat kabely. Bude tedy vždy připraven k použití. Výtečné a živé barvy Ke svému fungování Acer H6518STi nepotřebuje nijak velkou vzdálenost. Na pouhých 110 cm si tak budete moci užívat parádní obrazy o úhlopříčce až 120 cm. FullHD rozlišení 1080p pak zaručí perfektní a realistické obrazy. Příjemnou funkcí je i režim fotbal, při němž zajisté zaplesá srdce každého sportovního fanouška, který si chce užít své vytoužené utkání ve skvělé kvalitě. A pokud jste nadšenci do trojrozměrných projekcí, skrze HDMI 3D port si budete moci užít obraz v úchvatném dalším rozměru. Bezdrátové připojení Pohodlné propojení bez složitého hledání kabelů vám zajistí bezdrátový dongl, se kterým si můžete připojit různou škálu zařízení. Aby byla projekce co nejlepší, automaticky opraví lichoběžníkové zkreslení, takže dostanete krásný obdélníkový obraz. Acer BlueLight Shield zase zajistí, že při sledování nebude příliš namáhat své oči. Vaše projekce o jasu až 3500 lumenů si tak budete moci užívat skutečně naplno a to nehledě na denní dobu.

Oblíbený kus Projektor Acer H6518STi originál od značky Acer snadno seženete nyní za výprodejovou cenu! Momentálně k dispozici za 18 890 Kč.