Projektor Acer S1286Hn

Užijte si překrásné barevné obrazy s projektorem Acer S1286Hn Elegantní zařízení s krátkou projekční vzdáleností od firmy Acer oceníte vždy,... více informací »
Projektor Acer S1286Hn
Značka: Acer
13 490 Kč
Ověřit dostupnost
Užijte si překrásné barevné obrazy s projektorem Acer S1286Hn Elegantní zařízení s krátkou projekční vzdáleností od firmy Acer oceníte vždy,...

Užijte si překrásné barevné obrazy s projektorem Acer S1286Hn Elegantní zařízení s krátkou projekční vzdáleností od firmy Acer oceníte vždy, když si budete chtít užít své oblíbené filmy s kvalitními obrazy. Dokonce se na něj snadno připojíte bezdrátově, tudíž nebudete muset neustále hledat kabely. Bude tedy vždy připraven k použití. Výtečné a živé barvy Ke svému fungování Acer S1286Hn nepotřebuje nijak velkou vzdálenost. Obrazu do velikosti 150″ totiž dosáhnete i z menší vzdálenosti a to bez ztráty jasu nebo kvality. Se skvělým rozlišením WXGA se tak budete moci těšit na skutečně věrné barvy. A pokud vám i tohle bude málo, vše si doladíte přes užitečný ColorBoost3D. Bezdrátové připojení Integrovaný reproduktor zase dodá promítanému obrazu i příjemný zvukový doprovod. Pohodlné propojení bez složitého hledání kabelů vám pak zajistí užitečný bezdrátový adaptér Acer. Síťový systém Creston zase umožní zařízení jednoduše spravovat tak, abyste si mohli vše užívat v té nejlepší kvalitě. Myslí na životní prostředí S technologií Acer EcoProjection budete mít jistotu, že vaše projekce budou mít sníženou spotřebu energie a to z 5 W na pouhých 0,5 W. To vám výrazně navýší životnost vaší žárovky a to až na 8 000 hodin.

Akční kousek Projektor Acer S1286Hn od spolehlivé značky Acer lze pořídit tady opravdu levně! Výhodně za cenu 13 490 Kč.