Projektor Epson EH-TW740 bílý (V11H979040) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dech beroucí zážitek z promítání Ponořte se do svých... více informací »
Projektor Epson EH-TW740 bílý (V11H979040) POUŽITÉ
Značka: Epson
11 118 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dech beroucí zážitek z promítání Ponořte se do svých...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dech beroucí zážitek z promítání Ponořte se do svých oblíbených filmů a her s projektor Epson EH-TW740, který přichází s detailním Full HD rozlišením, takže dokáže vytvořit impozantní obraz s uhlopříčkou až o velikosti 386″ (980 cm). Epson EH-TW740 disponuje technologií 3LCD, díky které dokáže vytvořit až třikrát jasnější obraz než nabízí konkurenční projektory. Kromě této technologie se můžete těšit na kontrastní poměr 16000:1, což zaručuje podání odstínů černé v celém spektru barev. Užívejte si kvalitní obraz jako v kině s projektorem Epson. Spoustu let plné zábavy Projektor EH-TW740 je vybaven speciální projekční lampou, která se vyznačuje opravdu dlouhou životností. Vy tak budete moci sledovat jeden film denně až po celých 18 let. Snadné ovládání Zapomeňte na složité ovládání. Používání toho projektoru je stejně snadné, jako při sledování klasické televize. Navíc k projektoru můžete připojit například DVD přehrávač, herní konzoli nebo jiné zařízení pomocí dvou HDMI vstupů a získat tak snadný přístup k nikdy nekončící zábavě. Jasný a živý obraz Pohodlně se usaďte a užijte si dokonale živý a jasný obraz s úžasnými detaily. Projektor Epson zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které vytváří jen co nejkvalitnější obraz. Až třikrát jasnější barvy Užít si krásný obraz nemusíte pouze večer nebo v tmavých místnostech. Díky technologii 3LCD se můžete těšit na ostré detaily dokonce i v osvětlených místnostech. Technologie 3LCD totiž zajišťuje stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup 3300 lumenů. Bez efektu duhy U levnějších typů projektorů se po čase může vyskytnout tzv. efekt duhy, který výrazně snižuje výsledný dojem s promítaného obrazu. Toho se ale u projektoru Epson EH-TW740 nemusíte bát. Díky použití technologie 3LCD zajišťuje projektor vždy čistý obraz bez jakékoliv deformace.

Žádaný kousek Projektor Epson EH-TW740 bílý (V11H979040) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ s pečetí kvality od značky Epson jednoduše získáte právě výhodně! Výhodně za 11 118 Kč.