Projektor Optoma DX322 (E9PX7D601EZ3)

Užitečný projektor Optoma DW322 Lehký a přenosný projektor s lampou o jasu 3800 ANSI lm a rozlišením XGA 1280 x 800 je ideální pro školní výuku... více informací »
Projektor Optoma DX322 (E9PX7D601EZ3)
Značka: OPTOMA
9 926 Kč
Ověřit dostupnost
Užitečný projektor Optoma DW322 Lehký a přenosný projektor s lampou o jasu 3800 ANSI lm a rozlišením XGA 1280 x 800 je ideální pro školní výuku...

Užitečný projektor Optoma DW322 Lehký a přenosný projektor s lampou o jasu 3800 ANSI lm a rozlišením XGA 1280 x 800 je ideální pro školní výuku nebo zasedání. Se zabudovaným reproduktorem o výkonu 10 W, čistým obrazem a možností 3D projekce, přijde vhod, když budete chtít prezentovat své vědomosti nebo si pustit oblíbený film. Vaše rozličná zařízení jednoduše připojíte přes USB, HDMI nebo VGA. Technologie šetřící energii vám navíc významně pomohou zvýšit životnost lampy a snížit výdaje za elektřinu. Úchvatné barvy a obraz Své prezentace můžete doplnit úchvatnými obrázky, které budou díky úžasným barvám vypadat jako živé. S vysokým kontrastem navíc vyniknou všechny odstíny, takže vaše texty a obrázky budou krásné a čisté. Navíc má i funkci 3D obrazu, takže si můžete užít vaše trojrozměrné programy naplno. Vnitřní reproduktor Projektor má v sobě integrovaný reproduktor s výborným zvukem a výkonem 10 W. To vám ušetří vaše peníze, protože nemusíte mít dodatečné přístroje pro reprodukci zvuku. Významně šetří energii S technologií Eco+ projektor neztrácí na zářivých barvách, šetří spotřebovávanou energii a výdrž lampy. To lze nastavit s pomocí několika módů, které snižují výdej energie až o 70 %. Navíc díky funkci Eco AV mute můžete kdykoliv vypnout obraz své prezentace a šetřit tak vaši lampu. Jednoduché vypínání a zapínání Projektor se zapíná v okamžiku, kdy ho zapojíte do elektřiny. To vám ušetří čas a nekonečné hledání tlačítek a ovladačů. Když jej pak chcete vypnout, nemusíte dlouze čekat, až vychladne. A pokud jej necháte zapnutý, aniž byste jej používali, automaticky se po čase vypne, což také ušetří energii. Pro celodenní používání Optoma projektory jsou navrženy tak, aby zvládly fungovat po celý den při standardním používání. Pro prodloužení životnosti lampy jej však doporučujeme během dne alespoň na půlhodiny vypnout.Unikátní a žádaný produkt Projektor Optoma DX322 (E9PX7D601EZ3) máte možnost získat v pohodě na stránkách umístěný v rubrice notebooky. Mrkněte na unikátní výrobky z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky OPTOMA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zajímavý výrobek Projektor Optoma DX322 (E9PX7D601EZ3) od populární značky OPTOMA jednoduše můžete najít právě teď u nás trvale výhodně! Stojí teď u nás 9 926 Kč.