Pultová mraznička Gorenje FH451CW

Gorenje FH451CW Pultová mraznička, 457 l Pultová mraznička Gorenje FH451CW se rychle stane nepostradatelným společníkem vaší domácnosti. Díky... více informací »
Pultová mraznička Gorenje FH451CW
Značka: Gorenje
11 090 Kč
Ověřit dostupnost
Gorenje FH451CW Pultová mraznička, 457 l Pultová mraznička Gorenje FH451CW se rychle stane nepostradatelným společníkem vaší domácnosti. Díky...

Gorenje FH451CW Pultová mraznička, 457 l Pultová mraznička Gorenje FH451CW se rychle stane nepostradatelným společníkem vaší domácnosti. Díky energetické třídě F ušetříte finance. Její objem je 457 l, který poskytne dostatek prostoru pro uskladnění veškerých vašich potravin. Podle vašich představ Uvnitř mrazničky se nachází 3 vyjímatelné koše, které vám umožní uspořádat si vnitřní prostor dle vaších představ. Navíc je spotřebič vybaven kolečky, která usnadňují manipulaci. Rychlé zmrazení Funkce FastFreeze vám pomůže při vkládání velkého množství potravin. Zmrazuje při teplotě -24 °C a díky tomu se zachovají minerály v potravinách i jejich kvalita. Automatické vypnutí této funkce nastává přibližně po 26 hodinách a teplota mrazicího prostoru se vrátí do výchozího nastavení.

Hodně prodávaný produkt Pultová mraznička Gorenje FH451CW od dodavatele se skvělou pověstí Gorenje můžete dostat teď v bezva akci! Ceny od 11 090 Kč.