Pultový mrazák Candy CHAE 1462F

Pultový mrazák Candy CHAE 1462F Volně stojící pultový mrazák umístíte kamkoli do domácnosti. V bílé barvě se vám bude hodit všude a s jeho... více informací »
Pultový mrazák Candy CHAE
Značka: Candy
4 989 Kč
Ověřit dostupnost
Pultový mrazák Candy CHAE 1462F Volně stojící pultový mrazák umístíte kamkoli do domácnosti. V bílé barvě se vám bude hodit všude a s jeho...

Pultový mrazák Candy CHAE 1462F Volně stojící pultový mrazák umístíte kamkoli do domácnosti. V bílé barvě se vám bude hodit všude a s jeho úložným prostorem 142 litrů do něho můžete dát mnoho výrobků na zmražení. Není moc hlučný, takže vás nebude rušit. Digitální displej umožní vidět teplotu uvnitř. Drátěný koš Tento výborný pomocník vám umožní přehled o skladování menších potravin. Nemusíte hledat po celém mrazáku a ihned máte výrobek, který třeba často používáte po ruce. Vysoký mrazící výkon Pokud potřebujte co nejdříve zmrazit jídlo, tak vás potěší, že mrazák Candy dokáže zmrazit až 11 kg potravin za 24 hodin Objem Kapacita pultového mrazáku je 142 litrů, to postačí k uskladnění různých potravin. Pokud chcete mít doma zásobu masa, zeleniny a jiných zásob, tak se vám bude tento mrazák hodit. 11letá záruka na kompresor Na kompresor mrazničky můžete nově uplatnit 11letou záruku, pro kterou je nutné registrovat spotřebič u výrobce Candy nejpozději 14 dní od data nákupu na adrese: https://www.registrace-zaruka.cz/.

Kvalitní produkt Pultový mrazák Candy CHAE 1462F od populární značky Candy máte možnost koupit u nás opravdu výhodně. Ve skvělé akci za 4 989 Kč.