Pultový mrazák Candy CHAE 1462F VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace spodního rohu. Pultový mrazák Candy CHAE 1462F Volně stojící... více informací »
Pultový mrazák Candy CHAE
Značka: neuvedeno
4 583 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace spodního rohu. Pultový mrazák Candy CHAE 1462F Volně stojící...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace spodního rohu. Pultový mrazák Candy CHAE 1462F Volně stojící pultový mrazák umístíte kamkoli do domácnosti. V bílé barvě se vám bude hodit všude a s jeho úložným prostorem 142 litrů do něho můžete dát mnoho výrobků na zmražení. Není moc hlučný, takže vás nebude rušit. Digitální displej umožní vidět teplotu uvnitř. Drátěný koš Tento výborný pomocník vám umožní přehled o skladování menších potravin. Nemusíte hledat po celém mrazáku a ihned máte výrobek, který třeba často používáte po ruce. Vysoký mrazící výkon Pokud potřebujte co nejdříve zmrazit jídlo, tak vás potěší, že mrazák Candy dokáže zmrazit až 11 kg potravin za 24 hodin Objem Kapacita pultového mrazáku je 142 litrů, to postačí k uskladnění různých potravin. Pokud chcete mít doma zásobu masa, zeleniny a jiných zásob, tak se vám bude tento mrazák hodit. 11letá záruka na kompresor Na kompresor mrazničky můžete nově uplatnit 11letou záruku, pro kterou je nutné registrovat spotřebič u výrobce Candy nejpozději 14 dní od data nákupu na adrese: https://www.registrace-zaruka.cz/.Super výrobek Pultový mrazák Candy CHAE můžete najít rovněž tu na webu zařazený v kategorii mrazáky! Najděte si ještě jiné kousky z této oblíbené kategorie za outletovou cenu!

Oblíbený a kvalitní produkt Pultový mrazák Candy CHAE 1462F VADA VZHLEDU, ODĚRKY s osvědčenou značkou neuvedeno jde sehnat v naší nabídce v akci. Akční ceny od 4 583 Kč.