Pultový mrazák Guzzanti GZ 222

Multifunkční pomocník Spotřebič Guzzanti GZ 145A můžete využít dle potřeby jako lednici či jako mrazák. Celkova kapacita 195 l poskytuje dostatek... více informací »
Pultový mrazák Guzzanti GZ
Značka: GUZZANTI
6 789 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční pomocník Spotřebič Guzzanti GZ 145A můžete využít dle potřeby jako lednici či jako mrazák. Celkova kapacita 195 l poskytuje dostatek...

Multifunkční pomocník Spotřebič Guzzanti GZ 145A můžete využít dle potřeby jako lednici či jako mrazák. Celkova kapacita 195 l poskytuje dostatek prostoru pro uchování potravin. Vnitřní prostor je vybaven drátěným košem, se kterým budete mít přehled o uložených věcech. Tichý provoz Hlučnost se pohybuje pouze do 41 dB. Spotřebič si můžete nastavit dle vlastních potřeb za pomocí manuálního termostatu a zvolit si, zda ze spotřebiče uděláte lednici či mrazák.
Unikátní a oblíbený produkt Pultový mrazák Guzzanti GZ lze sehnat taky tu na stránkách umístěný v rubrice mrazáky. Nyní získáte ještě další produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více produktů od výrobce GUZZANTI. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Pultový mrazák Guzzanti GZ 222 od skvělého výrobce GUZZANTI jednoduše můžete sehnat již dnes téměř zdarma. Levně za cenu 6 789 Kč.