Pulzní oxymetr Laica EA1007

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr Laica EA1007 je přístroj, který slouží k neinvazivnímu měření nasycení hemoglobinu kyslíkem v arteriální části... více informací »
Pulzní oxymetr Laica EA1007
Značka: Laica
854 Kč
Ověřit dostupnost
Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr Laica EA1007 je přístroj, který slouží k neinvazivnímu měření nasycení hemoglobinu kyslíkem v arteriální části...

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr Laica EA1007 je přístroj, který slouží k neinvazivnímu měření nasycení hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvenci. Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Pulzní oxymetr využívá k měření dva světelné paprsky rozdílné vlnové délky. Ty dopadají na prst, který je vložen do přístroje, a zaznamenávají zjištěné hodnoty. Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje na možnost výskytu choroby. Bezbolestné použití Tento přístroj se hodí především pro rizikové pacienty, sportovce a osoby, které se pohybují ve velkých výškách. Můžete jej používat doma, na cestách, ale i v nemocnicích či zdravotnických zařízení. Měření je zcela jednoduché a bezbolestné. Vše uvidíte na přehledném barevném displeji.

Ve slevě tento kus Pulzní oxymetr Laica EA1007 od dodavatele s dobrým jménem Laica jde sehnat právě za super cenu! Výhodně za skvělou cenu 854 Kč.