Rádio Panasonic RX-M40DE-K

Kazetový magnetofon Panasonic RX-M40DE-K Jedinečný kazetový magnetofon s FM tunerem potěší už na první pohled stylovým vzhledem, který se bude... více informací »
Rádio Panasonic RX-M40DE-K
Značka: Panasonic
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kazetový magnetofon Panasonic RX-M40DE-K Jedinečný kazetový magnetofon s FM tunerem potěší už na první pohled stylovým vzhledem, který se bude...

Kazetový magnetofon Panasonic RX-M40DE-K Jedinečný kazetový magnetofon s FM tunerem potěší už na první pohled stylovým vzhledem, který se bude krásně vyjímat v každé domácnosti. Navíc disponuje i několika funkcemi, které vám zpříjemní ovládání v čele s mechanismem Full Auto Stop pro kazetový přehrávač a rozšířený rozsah příjmu při ladění stanic. Jednoduché ladění Inovativní digitální tuner oplývá funkcí AFC, která rozšiřuje rozsah příjmu signálu frekvence AM a tak značně zjednodušuje ladění. Nebudete totiž muset naladit dokonale přesně příslušnou frekvenci, ale stačí se k ní přiblížit a tuner ji potom vyhledá sám. Velkou výhodou je navíc i to, že tuner snižuje množství šumu při ladění, a tak zlepšuje samotný poslech. Přehledné ovládání K pohodlí při ovládání přispívá i velký a přehledný panel frekvencí, na který snadno uvidíte i bez brýlí. Svítící ukazatel pak zjednoduší ladění ve tmě, takže si stejně snadno pustíte svou oblíbenou stanici v noci, kdy se navíc výstup na sluchátka postará o to, abyste nerušili další členy domácnosti, nebo při výpadku elektřiny, kdy přijde vhod i napájení přes čtveřici 6V baterií.

Velmi oblíbený produkt Rádio Panasonic RX-M40DE-K od výrobce s dlouholetou historií Panasonic jednoduše naleznete bezpečně online za mimořádně nízkou cenu! K sehnání zrovna v akci za 1 499 Kč.