Rádio Roadstar CDR 365U modrý

Přenosný přehrávač Roadstar CDR 365U Vynikající přenosný přehrávač od oblíbeného výrobce Roadstar je vybaven všemi důležitými funkcemi a... více informací »
Rádio Roadstar CDR 365U
Značka: Roadstar
1 090 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosný přehrávač Roadstar CDR 365U Vynikající přenosný přehrávač od oblíbeného výrobce Roadstar je vybaven všemi důležitými funkcemi a...

Přenosný přehrávač Roadstar CDR 365U Vynikající přenosný přehrávač od oblíbeného výrobce Roadstar je vybaven všemi důležitými funkcemi a technologiemi pro přehrání starých dobrých cédéček i moderních formátů. Můžete se tak těšit na USB port pro hudbu uloženou na flashkách nebo AUX pro připojení například telefonu. Ať už tak máte hudbu uloženou na jakémkoliv nosiči, můžete si ji vychutnat s výkonem přehrávače Roadstar. Vynikající funkce Klasický CD přehrávač dovolí pustit staré i nové kompaktní disky USB port slouží pro přehrávání hudby uložené na flashce Do konektoru AUX kabelem připojíte třeba telefon Samozřejmostí je podpora komprimovaného formátu MP3 Nechybí ani FM rádio pro naladění oblíbených stanic Sluchátkový výstup je připraven pro poslech v nociOblíbený a kvalitní produkt Rádio Roadstar CDR 365U můžete sehnat také tu na našem webu ve známé kategorii audio. Nyní koupíte vyjímečné kusy z této sekce za výhodnou cenu.

Tento unikátní produkt Rádio Roadstar CDR 365U modrý od značky s dobrým jménem Roadstar máte možnost nakoupit zde opravdu levně! Nyní získáte od 1 090 Kč.