Rádio Roadstar HRA-700D+WD

Digitální rádio Roadstar HRA-700D+/WD Designové domácí rádio Roadstar HRA-700D+/WD s digitálním tunerem přivede do vašeho domova... více informací »
Rádio Roadstar HRA-700D+WD
Značka: Roadstar
1 357 Kč
Ověřit dostupnost
Digitální rádio Roadstar HRA-700D+/WD Designové domácí rádio Roadstar HRA-700D+/WD s digitálním tunerem přivede do vašeho domova...

Digitální rádio Roadstar HRA-700D+/WD Designové domácí rádio Roadstar HRA-700D+/WD s digitálním tunerem přivede do vašeho domova nejen kvalitní systém pro přehrávání hudby, ale také krásný a stylový doplněk. Jeho kompaktní design však naštěstí nijak nekoresponduje s širokým technickým vybavením, mezi kterým nechybí například moderní digitální tuner, automatické ladění nebo přehledný displej. Možnosti přehrávání Kromě tradičního FM tuneru můžete u rádia Roadstar využít i digitálního DAB+, který nabízí vyšší zvukovou kvalitu, lepší signál a především širší výběr stanic. O jejich rychlé nalezení se pak postará funkce automatického ladění, přičemž ty oblíbené si snadno uložíte do jedné z dvaceti připravených pozic v paměti. Veškerá nastavení navíc zjednoduší přehledný displej, díky kterému přesně uvidíte své volby, ale také informace o přehrávání nebo RDS z rádia.
Tento zlevněný produkt máte možnost najít nyní tady u nás v populární sekci audio. Podívejte se na akční produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Tato vyjímečná značka Roadstar má v nabídce kvalitní sortiment. za příznivé ceny. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od dodavatele Roadstar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Rádio Roadstar HRA-700D+WD od společnosti s předním postavením na trhu Roadstar máte možnost dostat právě zde za zcela nejnižší cenu. Nabídky od 1 357 Kč.