Radiomagnetofon Crosley Metro CR3502A

Kvalitní zvuk. Minimalistický design. Rádiový CD přehrávač Crosley Metro je určený pro hlasitý kvalitní zvuk v malých prostorách. Jeho černý... více informací »
Radiomagnetofon Crosley Metro CR3502A
Značka: Crosley
4 120 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní zvuk. Minimalistický design. Rádiový CD přehrávač Crosley Metro je určený pro hlasitý kvalitní zvuk v malých prostorách. Jeho černý...

Kvalitní zvuk. Minimalistický design. Rádiový CD přehrávač Crosley Metro je určený pro hlasitý kvalitní zvuk v malých prostorách. Jeho černý minimalistický design zajišťuje, že bude vypadat (a znít) skvěle na nočním stolku, v kanceláří nebo v kuchyni. Přehrávejte snadno svou oblíbenou hudbu z CD, poslouchejte rádio nebo se připojte pomocí Bluetooth technologie a streamujte jednoduše své oblíbené skladby přímo z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Spousta praktických funkcí Těšit se můžete na praktické funkce jako třeba ovládání výšek a basů, digitální hodiny, dálkové ovládání, nastavení alarmu (buzení) nebo také na časovač vypnutí.

Často hledaný kus Radiomagnetofon Crosley Metro CR3502A od oblíbené značky se zárukou kvality Crosley je dostupný online za rozumné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 4 120 Kč.