Redukce Avantree USB OTG na Micro USB pro připojení flash disku O

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. MicroUSB OTG kabel Avantree micro USB OTG kabel slouží pro... více informací »
Redukce Avantree USB OTG na
Značka: Devia
42 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. MicroUSB OTG kabel Avantree micro USB OTG kabel slouží pro...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. MicroUSB OTG kabel Avantree micro USB OTG kabel slouží pro připojení klasického USB zařízení k mobilnímu zařízení s microUSB konektorem. Díky tomuto kabelu tak můžete k mobilnímu přístroji připojit například USB flash disk. Podpora: Android 3.0 a novější
Hodně prodávaný kus lze získat lehce na našem webu zařazený v rubrice pro mobily! Podívejte se na ještě ostatní zboží ve zmíněné rubrice ve slevě. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Devia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato značka Devia vám poskytuje skvělé produkty ! Udělejte si radost!

Levný produkt Redukce Avantree USB OTG na Micro USB pro připojení flash disku O od společnosti s dlouholetou tradicí Devia k dostání právě teď v nabídce se slevou! Aktuálně v akci za 42 Kč.