Redukce Helmer pro LK 505, připojení na autobaterii

Redukce pro připojení lokátoru LK 505 na autobaterii Speciální redukce umožňující snadné připojení lokátoru Helmer LK 505 na autobaterii ve vašem... více informací »
Redukce Helmer pro LK 505
Značka: HELMER
290 Kč
Ověřit dostupnost
Redukce pro připojení lokátoru LK 505 na autobaterii Speciální redukce umožňující snadné připojení lokátoru Helmer LK 505 na autobaterii ve vašem...

Redukce pro připojení lokátoru LK 505 na autobaterii Speciální redukce umožňující snadné připojení lokátoru Helmer LK 505 na autobaterii ve vašem voze. Specifikace: Konektor 1: přímé propojení na autobaterii Konektor 2: micro USB (M) Barva: černáTento exkluzivní produkt Redukce Helmer pro LK 505, připojení můžete nakoupit právě teď tu na stránkách v rubrice pro mobily. Mrkněte na ostatní zboží z této kategorie v akci! Věhlasný dodavatel HELMER svým zákazníkům dodává skvělé produkty. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další vybrané kousky od dodavatele HELMER. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Redukce Helmer pro LK 505, připojení na autobaterii od skvělého a známého výrobce HELMER máte možnost koupit právě teď v naší nabídce ve výhodné akci. Nabídka již od 290 Kč.