Redukce WG Jack 3,5mm (female) na 2x Jack 3,5mm (male)

Audio redukce Winner Group WINREDU2XJACK Kvalitní 3,5 mm redukce od firmy Winner Group poslouží zejména tam, v situacích, kdy svůj headset (tedy... více informací »
Redukce WG Jack 3
Značka: Winner Group
179 Kč
Ověřit dostupnost
Audio redukce Winner Group WINREDU2XJACK Kvalitní 3,5 mm redukce od firmy Winner Group poslouží zejména tam, v situacích, kdy svůj headset (tedy...

Audio redukce Winner Group WINREDU2XJACK Kvalitní 3,5 mm redukce od firmy Winner Group poslouží zejména tam, v situacích, kdy svůj headset (tedy sluchátka s mikrofonem) potřebujete připojit k počítači, notebooku nebo jinému přístroji, který vyžaduje připojení sluchátek a mikrofonu zvlášť. Pohodlné připojení Velkou výhodou redukce je jeho délka 31 cm, která ještě více prodlouží kabel headsetu a maximálně zpříjemní připojení, ať už budete sahat za počítačovou bednu nebo na bok notebooku. bezstarostný a především bezztrátový přenos pak podpoří i pozlacené konektory.

Diskontní výrobek Redukce WG Jack 3,5mm (female) na 2x Jack 3,5mm (male) od naší známé značky Winner Group je k získání v naší online nabídce za outletovou cenu. Nyní pořídíte od 179 Kč.