Řemínek Deveroux, š. 20mm, WD16, ocel. milán, magnet, stříbr POUŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ocelový milánský řemínek Deveroux Zvýrazněte styl svých... více informací »
Řemínek Deveroux
Značka: neuvedeno
216 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ocelový milánský řemínek Deveroux Zvýrazněte styl svých...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ocelový milánský řemínek Deveroux Zvýrazněte styl svých chytrých hodinek s luxusním ocelovým milánským řemínkem WD16 s magnetickým zapínáním ve stříbrné barvě z dílny firmy Deveroux. Řemínek značky Deveroux je jasnou volbou pro každého, kdo chce vystoupit z řady a zaujmout stylem a originalitou. Ukažte všem svoji eleganci a přizpůsobte si snadno vzhled svých chytrých hodinek podle příležitosti. Řemínek disponuje dostatečně univerzální délkou, díky čemuž padne na tenká i širší zápěstí. Velice jednoduchým způsobem lze upravit délku řemínku pro maximální pohodlí při jeho nošení. Samotná výměna řemínku je neuvěřitelně snadná. V balení najdete řemínek a dvě osičky pro snadnou montáž. Šířka řemínku: 20 mm Materiál: Ocel Žádaný produkt Řemínek Deveroux, š. 20mm, WD16, ocel. milán, magnet, stříbr POUŽ můžete pořídit bezprostředně u nás ve známé rubrice řemínky na hodinky 20 mm! Vyhledejte si skvělé produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí!

Tento akční a ve slevě kus Řemínek Deveroux, š. 20mm, WD16, ocel. milán, magnet, stříbr POUŽ od dodavatele zboží neuvedeno snadno pořídíte momentálně v naši nabídce za báječnou cenu. Nabídky již od 216 Kč.