Řemínek Deveroux, š. 20mm, WD16, ocel. milán, magnet, zlatá

Ocelový milánský řemínek Deveroux Zvýrazněte styl svých chytrých hodinek s luxusním ocelovým milánským řemínkem WD16 s magnetickým zapínáním... více informací »
Řemínek Deveroux
Značka: Deveroux
359 Kč
Ověřit dostupnost
Ocelový milánský řemínek Deveroux Zvýrazněte styl svých chytrých hodinek s luxusním ocelovým milánským řemínkem WD16 s magnetickým zapínáním...

Ocelový milánský řemínek Deveroux Zvýrazněte styl svých chytrých hodinek s luxusním ocelovým milánským řemínkem WD16 s magnetickým zapínáním ve zlaté barvě z dílny firmy Deveroux. Řemínek značky Deveroux je jasnou volbou pro každého, kdo chce vystoupit z řady a zaujmout stylem a originalitou. Ukažte všem svoji eleganci a přizpůsobte si snadno vzhled svých chytrých hodinek podle příležitosti. Řemínek disponuje dostatečně univerzální délkou, díky čemuž padne na tenká i širší zápěstí. Velice jednoduchým způsobem lze upravit délku řemínku pro maximální pohodlí při jeho nošení. Samotná výměna řemínku je neuvěřitelně snadná. V balení najdete řemínek a dvě osičky pro snadnou montáž. Šířka řemínku: 20 mm Materiál: OcelTento oblíbený produkt najdete právě nyní tady na webu ve známé rubrice řemínky na hodinky 20 mm! Prozkoumejte vyjímečné kousky ve zmiňované kategorii za parádní cenu!

Designový produkt Řemínek Deveroux, š. 20mm, WD16, ocel. milán, magnet, zlatá od známého dodavatele Deveroux naleznete zde nyní v bezva akci. Za bezkonkureční cenu 359 Kč.