Remington AS404 kulmofén

Horkovzdušná kulma AS404 Style & Curl od výrobce Remington je ideálním každodenním společníkem pro vytváření krásných účesů. V několika... více informací »
Remington AS404 kulmofén
Značka: Remington
399 Kč
Ověřit dostupnost
Horkovzdušná kulma AS404 Style & Curl od výrobce Remington je ideálním každodenním společníkem pro vytváření krásných účesů. V několika...

Horkovzdušná kulma AS404 Style & Curl od výrobce Remington je ideálním každodenním společníkem pro vytváření krásných účesů. V několika minutách vám vytvoří požadovaný účes a vlasy navíc elegantně vysuší pomocí 400 W motoru. Horký vzduch proudí skrz kanálky a vytváří tak zároveň nádherné a lesklé vlasy pro každý den. Se dvěma možnostmi nastavení rychlosti a teploty a dvěma různým nástavcům, máte svůj účes plně pod kontrolou a máte záruku, že bude přesně odpovídat požadovanému stylu. Menší 19mm nástavec zvolíte pro kratší vlasy a snadno s ním dosáhnete překrásného zvlnění a dívčího stylu. Větší 25mm kartáč vám pak pomůže vytvořit velký objem a volnější styl kadeří. Tento akční a ve slevě produkt Remington AS404 kulmofén můžete pořídit nyní tady u nás v oblíbené rubrice kulmy. Nyní můžete najít vyjímečné výrobky z této známé rubriky za super peníze. Populární výrobce Remington vám poskytuje vynikající produkty Vždyť to vidíte sami!

Ve slevě produkt Remington AS404 kulmofén od výrobce se skvělou pověstí Remington máte možnost získat zde teď právě za výborné peníze! Nyní za akční cenu 399 Kč.