Remington D3015 OBAL POŠKOZEN

Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze poškozený obal. Nemusí být v originálním obalu. Chcete mít... více informací »
Remington D3015 OBAL POŠKOZEN
Značka: Remington
494 Kč
Ověřit dostupnost
Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze poškozený obal. Nemusí být v originálním obalu. Chcete mít...

Zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze poškozený obal. Nemusí být v originálním obalu. Chcete mít vždy dokonale upravené vlasy, a to ať už jdete na party, nebo jenom do práce? K oslňujícímu účesu vám dopomůže vysoušeč vlasů Remigton D3015 Power Volume 2000! Úžasně jemné vlasy bez krepatění vám umožní vytvořit jakýkoliv styl, od decentní krásky po divokou dračici. Vytvoření vašeho osobitého stylu vám zajistí výkon 2000 W. Keramicko-ionizační mřížka zaručí dokonalé rozložení teplot a také redukci statické elektřiny. Precizní styling umožní koncentrátor, který je skvělým pomocníkem pro zvýšení lesku vlasů. Při vysoušení vlasů směřujte koncentrátor dolů po směru růstu vlasů – vlasové kutikuly budou uzavřené a vlasy tak budou vypadat lesklejší. Difuzér vám umožní snadnou úpravu pro vlnité vlasy. K dokonalému účesu je třešničkou na dortu ekologická šetrnost. Nastavení „eko“ spotřebuje na vysoušení vlasů mnohem méně elektrické energie. Zadní mřížka fénu je odnímatelná, takže usnadňuje čištění. Kvalitní produkt Remington D3015 OBAL POŠKOZEN lze získat přímo na našich stránkách v sekci fény. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu!

Exkluzivní produkt Remington D3015 OBAL POŠKOZEN od výrobce Remington snadno pořídíte u nás za super cenu! Za bezkonkureční cenu 494 Kč.