Reproduktor JBL pro telefony Motorola Moto Z se stojanem

Jednou z největších výhod telefonů Motorola Moto Z je bezesporu jejich modularita, tedy možnost připojit nejrůznější rozšíření na záda... více informací »
Reproduktor JBL pro telefony
Značka: Lenovo
2 429 Kč
Ověřit dostupnost
Jednou z největších výhod telefonů Motorola Moto Z je bezesporu jejich modularita, tedy možnost připojit nejrůznější rozšíření na záda...

Jednou z největších výhod telefonů Motorola Moto Z je bezesporu jejich modularita, tedy možnost připojit nejrůznější rozšíření na záda přístroje. Máte tak možnost svůj mobilní telefon obohatit o špičkové reproduktory, přídavnou baterii či dokonce projektor. Nemalou výhodou je poté i jejich designové zpracování, které vždy ladí se samotným přístrojem a podtrhuje jeho osobitý styl. Pro bohatší zvuk Rozšíření JBL Soundboost Speaker slouží k obohacení vašeho přístroje o výkonný stereo zvuk. Oproti ostatním kompaktním reproduktorům má navíc jednu nezměrnou výhodu. Není třeba žádné párování. Reproduktory jen připojíte ke své Motorole a posloucháte oblíbené skladby se zvukovým výkonem, který si zaslouží. Rozšíření je tak ideálním společníkem pro váš telefon například při nejrůznějších výletech či dovolených, kde dokáže obohatit každou party. Vynikající vychytávkou je i praktický stojánek na zádech reproduktorů, díky kterému lze telefon pohodlně postavit.

Unikátní výrobek Reproduktor JBL pro telefony Motorola Moto Z se stojanem od spolehlivé značky Lenovo snadno můžete získat v naší internetové nabídce skutečně výhodně! Cenově vychází na 2 429 Kč.