Reproduktory Trust Gemi (22948) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. PC REPRODUKTORY TRUST GEMI Skvělé PC reproduktory GEMI RGB 2.0 od... více informací »
Reproduktory Trust Gemi (22948) POUŽITÉ
Značka: Trust
279 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. PC REPRODUKTORY TRUST GEMI Skvělé PC reproduktory GEMI RGB 2.0 od...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. PC REPRODUKTORY TRUST GEMI Skvělé PC reproduktory GEMI RGB 2.0 od renomovaného výrobce příslušenství Trust se můžou pochlubit zejména kompaktním designem, který si pro sebe neukrojí příliš místa, jednoduchým připojením bez nutnosti přístupu k elektrické síti a především barevným podsvícením, které na vašem stole vyčaruje doslova kouzelnou atmosféru. RGB podsvícení Reproduktory už na první pohled oslní každého svým jedinečným designem. Kompaktní konstrukce se postará o to, že se snadno vejdou na každý počítačový stůl, zatímco elegantní provedení zajistí, že se na něm budou zároveň skvěle vyjímat. Třešničkou na dortu je pak RGB podsvícení, které v barevném cyklu rozzáří nudné prostředí pracovního stolu. Skvělé funkce Jednou z nejpraktičtějších vlastností reproduktorů je jejich USB připojení. Díky tomu nemusíte hledat připojení k elektrické síti ani oplývat prodlužovacím kabelem. Prostě jen připojíte reproduktory k počítači nebo notebooku a posloucháte. K ovládání hlasitosti pak využijete kolečko prakticky umístěné na předku přístroje.

Oblíbený a akční kousek Reproduktory Trust Gemi (22948) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od společnosti s předním postavením na trhu Trust je k dostání právě teď v naší nabídce opravdu výhodně! Cena od 279 Kč.