Retro gramofon Denver MRD-52, hnědý POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Retro gramofon Denver MRD-52 Nádherný gramofon MRD-52LIGHTWOOD... více informací »
Retro gramofon Denver MRD-52
Značka: neuvedeno
4 159 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Retro gramofon Denver MRD-52 Nádherný gramofon MRD-52LIGHTWOOD...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Retro gramofon Denver MRD-52 Nádherný gramofon MRD-52LIGHTWOOD pochází z dílny společnosti Denver a kromě klasické jehly nabízí i možnost přehrávání CD, poslech DAB+ rádia nebo streamování z mobilu přes Bluetooth. Stane se tak jedinečným doplňkem, který bude nejen reprezentovat, ale dovolí vám přehrát, na co si vzpomenete. Krásný design Doménou přístroje je zejména jeho působivý dřevěný retro vzhled. Už na první pohled si tak získá naprosto každého a navíc se bude krásně vyjímat v každém pokoji. Gramofon Základním kamenem přehrávání je zde klasický gramofon s keramickou jehlou. ten vám dovolí přehrávat všechna vaše elpíčka, ať už rychlostí 33 a 1/3, 45 nebo 78 rpm. Bluetooth Implementace technologie Bluetooth slibuje možnost bezdrátového přehrávání například z mobilu nebo tabletu. Získáte tak asi nejrychlejší způsob, jak si poslechnout třeba stažené digitální album. CD přehrávač Klasika v podobě mechaniky na cédéčka je i přes rozšiřující digitalizace stále důležitou součástí. Můžete navíc bez obav přehrát i vypálenou hudbu ve formátu MP3. Exkluzivní produkt Retro gramofon Denver MRD-52, hnědý POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ lze sehnat lehce tady u nás v oblíbené rubrice audio! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z této sekce za výhodné peníze. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další skvělé zboží od dodavatele neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka neuvedeno vyrábí prvotřídní sortiment .

Tento kvalitní produkt Retro gramofon Denver MRD-52, hnědý POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od kvalitního výrobce neuvedeno jde nakoupit u nás právě za výborné peníze. Nyní lze objednat jen za 4 159 Kč.