Retro gramofon Roadstar HIF-1850TUMPK

Návrat k analogovému zvuku Moderní zvuk v retro kabátu - to je Roadstar HIF-1850TUMPK, dřevěný Hi-Fi systém v podobě historického gramofonu. Máte... více informací »
Retro gramofon Roadstar HIF-1850TUMPK
Značka: Roadstar
5 396 Kč
Ověřit dostupnost
Návrat k analogovému zvuku Moderní zvuk v retro kabátu - to je Roadstar HIF-1850TUMPK, dřevěný Hi-Fi systém v podobě historického gramofonu. Máte...

Návrat k analogovému zvuku Moderní zvuk v retro kabátu – to je Roadstar HIF-1850TUMPK, dřevěný Hi-Fi systém v podobě historického gramofonu. Máte rozsáhlou sbírku vinylových LP desek a nemáte je na čem přehrát? Roadstar vám umožní znovu si poslechnout nezaměnitelný zvuk, který dokáží poskytnout jen stará dobrá 'elpíčka'. Rychlost je nastavitelná na 33-45-78 otáček za minutu. Přehrát zvládne i modernější, ale přesto již nepříliš používané MC audiokazety. Univerzální přehrávač Na Roadstar HIF-1850TUMPK si pustíte FM rádio i analogové pásmo MW. Dokáže přehrávat MP3 soubory a to jak z CD, tak z připojené USB paměti. Ovládání CD a USB vstupu je na předním panelu, na kterém nechybí ani malý LCD displej. Praktická je možnost připojit externí zdroj audiosignálu prostřednictvím AUX. Celkový hudební výkon 35 W (PMPO) poskytují 2 stereo reproduktory s výkonem 2,2 W. Součástí balení je multifunkční dálkové ovládání.Ve slevě tento produkt Retro gramofon Roadstar HIF-1850TUMPK máte možnost nakoupit také tu na webu v oblíbené sekci audio! Připravili jsme pro vás ještě další zboží z této populární rubriky za výhodnou cenu. To není všechno, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další vybrané kousky značky Roadstar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Retro gramofon Roadstar HIF-1850TUMPK od výrobce se zárukou kvality Roadstar jednoduše pořídíte zrovna dnes napořád výhodně! V akci od 5 396 Kč.