Robotický vysavač Ecovacs Deebot OZMO 950

Robotický vysavač Ecovacs Deebot OZMO 950 Vysává a vytírá zároveň Robotický vysavač s mopem ECOVACS Deebot OZMO 950 disponuje řadou vymazlených... více informací »
Robotický vysavač Ecovacs Deebot
Značka: Ecovacs
13 283 Kč
Ověřit dostupnost
Robotický vysavač Ecovacs Deebot OZMO 950 Vysává a vytírá zároveň Robotický vysavač s mopem ECOVACS Deebot OZMO 950 disponuje řadou vymazlených...

Robotický vysavač Ecovacs Deebot OZMO 950 Vysává a vytírá zároveň Robotický vysavač s mopem ECOVACS Deebot OZMO 950 disponuje řadou vymazlených funkcí. Kromě nejnovější navigační technologie Smart Navi 3.0 může nabídnout i inteligentní senzory, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Stačí stisknout tlačítko a o vše už se robot ECOVACS Deebot OZMO 905 postará sám. Spoustu nastavení zvládnete i pomocí mobilního telefonu s aplikací ECOVACS Home. Mapování a pokročilá navigace Vysavač využívá funkci pokročilého laserového mapování a špičkový navigační systém Smart Navi 3.0. Díky tomu se perfektně orientuje v prostoru a zvládne naplánovat tu nejefektivnější trasu úklidu. Po zmapování prostoru se do mobilní aplikace uloží virtuální mapka domácnosti, kde můžete rozdělit jednotlivé místnosti a poslat vysavač uklízet tam kde je to nejvíce potřeba. Vysoká účinnost vysávání Vysavač je vybaven revolučním systémem zadržování tlaku, který zlepšuje energetickou účinnost a zajišťuje vysoký sací výkon s překvapivě tichým provozem. Inovativní plovoucí kartáč s odpružením a optimalizovanou konstrukcí štětce důkladně vyčistí i 4 mm hluboké trhliny. Mopovací systém OZMO Díky pokročilé mopovací technologií OZMO dokáže robot vysávat a vytírat současně. Vysavač tak dokonale pečuje o vače podlahy. Virtuální zeď Díky aplikaci můžete nastavit tzv. virtuální hranice, pomocí kterých zamezíte přístup vysavače do nebezpečných oblastí vaší domácnosti.​ Vícepodlažní mapování Po zmapování se vaše domácnost rozdělí na pomyslné sektory, díky čemuž můžete přesně naplánovat úklid jednotlivých místností dle vašich potřeb. Detekce koberce Vysavač dokáže okamžitě detekovat přechod na koberec a následně automaticky zvýšit sací výkon pro maximálně efektivní čištění. Navíc se vypne funkce mopování, aby nedošlo k poškození vláken koberce. Inteligentní senzory Pro bezproblémový pohyb v domácnosti využívá vysavač inteligentní senzory, které zabraňují jeho kolizi s nábytkem a pádu ze schodů. Díky tomu bude úklid zcela automatický a maximálně bezpečný Podpora hlasových asistentů Pro maximální komfort můžete ECOVACS Deebot OZMO 905 ovládat hlasem díky podpoře hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. Pro zahájení úklidu stačí jediný hlasový povel a robot se bez řečí postará o zbytek. Tento nejprodávanější kousek Robotický vysavač Ecovacs Deebot OZMO 950 lze získat nyní u nás v sekci robotické vysavače! Nyní můžete najít vyjímečné zboží z této sekce za výprodejovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od značky Ecovacs. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce Ecovacs vyrábí špičkový sortiment Však to vidíte sami!

Zcela unikátní produkt Robotický vysavač Ecovacs Deebot OZMO 950 od výrobce s mnohaletou tradicí Ecovacs pohodlně seženete na našich stránkách teď opravdu výhodně. Aktuálně v akci za 13 283 Kč.