Robotický vysavač Electrolux Pure i8 PI81-4SWN

Robotický vysavač Electrolux Pure i8 PI81-4SWN Navigace 3D VisionTM S inovativním systémem 3D VisionTM snímá váš vysavač celý vysávaný prostor, a... více informací »
Robotický vysavač Electrolux Pure
Značka: Electrolux
11 249 Kč
Ověřit dostupnost
Robotický vysavač Electrolux Pure i8 PI81-4SWN Navigace 3D VisionTM S inovativním systémem 3D VisionTM snímá váš vysavač celý vysávaný prostor, a...

Robotický vysavač Electrolux Pure i8 PI81-4SWN Navigace 3D VisionTM S inovativním systémem 3D VisionTM snímá váš vysavač celý vysávaný prostor, a tak se rychle a obratně pohybuje mezi překážkami. Díky němu vždy perfektně vysaje i těžko přístupná místa, aniž by někde uvízl. Trojúhelníkový tvar TrinityTM Díky trojúhelníkovému tvaru TrinityTM se váš robotický vysavač dostane do každého rohu s pomocí bočního kartáče s magnetickým upevňovacím systémem a nikdy nenechá ani smítko prachu podél stěny. Připojení k mobilní aplikaci S mobilní aplikací můžete doma vysávat i z práce. S její pomocí si naplánujete úklid a můžete vysávat, i když zrovna nejste doma. Vždy máte přehled o tom, co váš robot provádí – díky mapě pokrytí a aktuálním statistikám. Vynikající účinnost vysávání Posbírá, vysaje a zachytí prach a nečistoty uvnitř. Pracuje s vynikající účinností a zanechá za sebou perfektně čistou podlahu. Navíc snadno překoná prahy vysoké až 2,2 cm díky systému ClimbForceDrive™.

Oblíbený a akční produkt Robotický vysavač Electrolux Pure i8 PI81-4SWN od této skvělé značky Electrolux jednoduše můžete najít na našich stránkách teď trvale výhodně! Nyní získáte od 11 249 Kč.