Robotický vysavač Electrolux Pure i9.2 PI92-4ANM

Robotický vysavač Electrolux Pure i9.2 PI92-4ANM Navigace 3D VisionTM S inovativním systémem 3D VisionTM snímá váš vysavač celý vysávaný prostor, a... více informací »
Robotický vysavač Electrolux Pure i9.2
Značka: Electrolux
11 239 Kč
Ověřit dostupnost
Robotický vysavač Electrolux Pure i9.2 PI92-4ANM Navigace 3D VisionTM S inovativním systémem 3D VisionTM snímá váš vysavač celý vysávaný prostor, a...

Robotický vysavač Electrolux Pure i9.2 PI92-4ANM Navigace 3D VisionTM S inovativním systémem 3D VisionTM snímá váš vysavač celý vysávaný prostor, a tak se rychle a obratně pohybuje mezi překážkami. Díky němu vždy perfektně vysaje i těžko přístupná místa, aniž by někde uvízl. Trojúhelníkový tvar TrinityTM Díky trojúhelníkovému tvaru TrinityTM se váš robotický vysavač dostane do každého rohu s pomocí bočního kartáče s magnetickým upevňovacím systémem a nikdy nenechá ani smítko prachu podél stěny. Vynikající účinnost vysávání Posbírá, vysaje a zachytí prach a nečistoty uvnitř. Pracuje s vynikající účinností a zanechá za sebou perfektně čistou podlahu. Připojení k mobilní aplikaci S mobilní aplikací můžete doma vysávat i z práce. S její pomocí si naplánujete úklid a můžete vysávat, i když zrovna nejste doma. Ultra filtrační systém Čistý vzduch ve vaší domácnosti díky 99,9%* filtraci mikročástic prachu. *Měřeno podle normy EN 60312-1:2017.

Oblíbený a kvalitní kus Robotický vysavač Electrolux Pure i9.2 PI92-4ANM od našeho známého výrobce Electrolux můžete získat na našich stránkách teď levně! Výhodně za 11 239 Kč.