Robotický vysavač ETA Raggio Eco 3225 90010 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Robotický vysavač ETA Raggio Eco 3225 90010 Laserová navigace Váš... více informací »
Robotický vysavač ETA Raggio Eco 3225
Značka: neuvedeno
4 654 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Robotický vysavač ETA Raggio Eco 3225 90010 Laserová navigace Váš...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.Robotický vysavač ETA Raggio Eco 3225 90010 Laserová navigace Váš ETA Raggio Eco 3225 90010 s šikovnou laserovou navigací detekuje překážky a​ předchází nárazu, zná každé zákoutí vašeho domova. V reálném čase a s vysoce přesným rozlišením rozpoznává překážky v prostoru a strategicky se jim vyhýbá. Žádné narážení, žádné zamotání nebo přerušení práce. Ovládání přes mobilní aplikaci Ovládejte úklid svého domova odkudkoli a přesně podle svých potřeb. Aplikace ETA RAGGIO je pro vás vždy připravena. Navíc je dostupná v češtině a umožňuje nastavit až 10 uživatelských účtů. Uklízet bez výmluv tak může opravdu celá rodina – stačí k tomu pár pohybů prstem po obrazovce. S vysavačem pak aplikace komunikuje prostřednictvím vaší domácí Wifi sítě. Výkonná baterie Vysavač ETA Raggio ECO pohání špičkový digitální motor s dlouhou životností a výkonný akumulátor Li-Ion (14,4 V, 2600 mAh), který vysavači poskytne energii na až 80 minut provozu. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice, kde se akumulátor za pouhých 5 hodin opět plně nabije. Vysaje kdekoliv Díky SMART TECHNOLOGY vysavač nezaskočí ani schody, před nimiž se jednoduše otočí. Problém mu nedělají ani přechodové lišty do výšky 1,5 cm, které snadno přejede, či větší mezery pod nábytkem, do nichž se díky své kompaktní velikosti vměstná. Mopovací utěrka Mopovací utěrky jsou vysoce komfortní: stačí je nasadit, vytřít a po použití vyprat. Tkanina na bázi mikrovlákna účinně zachycuje prachové částice, nasaje rozlitou tekutinu a nezanechává stopy. Automatické nabíjení Jakmile robot zaznamená nízký stav baterie, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice a začne se sám nabíjet. Pokud se vybil během úklidu, po plném dobití baterie se vrátí na místo kde skončil a úklid dokončí.

Neodolatelný produkt Robotický vysavač ETA Raggio Eco 3225 90010 ROZBALENO od oblíbené značky neuvedeno jde koupit momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 4 654 Kč.