Ruční napařovač oděvů Access Steam Pocket DT3030E0 POUŽITÉ, NEOPO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dokonalý pomocník Ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket s... více informací »
Ruční napařovač oděvů Access Steam Pocket DT3030E0
Značka: neuvedeno
887 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dokonalý pomocník Ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Dokonalý pomocník Ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket s mimořádným parním výkonem je dokonalý pomocník pro rychlé, jednoduché, ale precizní napařování oděvů do posledního detailu. Tento extrémně rychlý ruční napařovač v kombinaci nabízí praktické, vysoce precizní napařování oděvů, které tak získají svěží vzhled jako po vyžehlení na žehlicím prkně. Tento napařovač oděvů lze použít na všechny typy látek. Praktické funkce Nepřetržitý výkon 19 g/min si poradí i se silnějšími látkami a úpornými záhyby. Ruční napařovač se zahřeje za pouhých 15 sekund, takže je připraven k okamžitému použití. Napařovač disponuje skládací hlavou a je tak velmi skladný. Skládací hlava Ultra kompaktní design s exkluzivní skládací hlavou zajišťuje snadné skladování a maximální pohodlí – ve formátu, který je dvakrát menší než předchozí modely. Je ideální na cestování a i pro každodenní použití. Výkonné napařování Výkon 1300 W zajišťuje vysoce účinné napařování, ideální pro všechny vaše každodenní potřeby při péči o oděvy. Perfektní výsledky Nepřetržitý parní výstup 19 g / minutu nabízí spolehlivé výsledky, ideální pro zákroky na poslední chvíli, aby vypadali co nejlépe doma i na cestách. Žádné žehlící prkno Objevte snadnější péči o oděvy každý den bez potřeby žehlicího prkna. Obyčejný věšák je vše, co potřebujete, pro hladké oblečení bez pomačkání. Hygienicky očistí oděvy Výkonný parní výkon ničí bakterie, roztoče, pachy, pyl a alergeny, a tím zajišťuje svěží oděvy a dokonalou hygienu Bezpečnostní funkce Samostatný design nabízí stabilní zážitek při napařování. Součástí dodávky je rovněž spínač pro aktivaci páry na vyžádání, kterým se pára aktivuje pouze tehdy, když je potřeba, a funkce automatického vypnutí zajistí, že se spotřebič vypne, když se nepoužívá. Na všechny druhy oděvů Využijte úprav na poslední chvíli a vysoce přesného napařování, které lze bezpečně používat na celé škále vašeho šatníku, s napařováním pro všechny látky, i pro ty nejjemnější, jako je například hedvábí. Lehká konstrukce Oceňte rozdíl s ultra lehkou konstrukcí. Péče o oděvy nikdy nebyla komfortnější ani pohodlnější. Hodně oblíbený kousek Ruční napařovač oděvů Access Steam Pocket DT3030E0 POUŽITÉ, NEOPO jde sehnat právě tady na našem webu v populární rubrice žehlicí napařovače! Podívejte se na nové kusy ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! V očích zákazníků populární výrobce neuvedeno má na skladě vysoce kvalitní produkty ! Nabídka platí do vyprodání zásob! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další skvělé zboží od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Ruční napařovač oděvů Access Steam Pocket DT3030E0 POUŽITÉ, NEOPO od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno pohodlně nakoupíte bezpečně online téměř zdarma! V akci za cenu 887 Kč.