Ruční napařovač oděvů Orava Steameasy

Ruční napařovač oděvů Orava Steameasy Rychlejší a efektivnější žehlení Orava Steameasy má napařovací panel vyrobený z nerezové oceli s... více informací »
Ruční napařovač oděvů Orava
Značka: Orava
739 Kč
Ověřit dostupnost
Ruční napařovač oděvů Orava Steameasy Rychlejší a efektivnější žehlení Orava Steameasy má napařovací panel vyrobený z nerezové oceli s...

Ruční napařovač oděvů Orava Steameasy Rychlejší a efektivnější žehlení Orava Steameasy má napařovací panel vyrobený z nerezové oceli s tryskami na páru, která proudí ze zařízení kontinuálně. Právě stálý výstup páry během provozu se postará o efektivní odstraňování záhybů a pomačkání. Vhodný i na cesty Díky kompaktním rozměrům a nízké váze se hodí perfektně na cestování. Váží jen 670 g a díky ergonomickému tvaru výborně sedne do ruky. Má sklopnou rukojeť, takže se dá snadno složit i do zavazadla. Na všechny druhy textilií Orava Steameasy můžete bezpečně použít na všechny druhy textilií – od nylonu až po sukno. S jeho pomocí tak vyžehlíte a vyčistíte oblíbenou halenku zavěšenou na věšáku, čerstvě opravené závěsy na garnýže i ložní prádlo. Jednoduché plnění vody Pára v napařovačí oděvů Orava Steameasy se tvoří z vody, kterou jednoduše napustíte do 100 ml nádržky na spodní části zařízení. Horizontální i vertikální napařování Ruční napařovač a čistič oděvů Orava Steameasy vám umožní vyžehlit a efektivně vyčistit oblíbené kousky oblečení klasicky položené na stole, gauči či žehlicím prkně, ale také zavěšené na ramínku. Právě díky možnosti horizontálního žehlení a čištění již snadno vyžehlíte a vyčíst i záclony a závěsy zavěšené na garnýži. Kartáč na čištění Na napařovací panel Orava Steameasy můžete nasunout kartáčovou násadu, která je součástí balení. Ruční napařovač oděvů se tak rázem změní na šikovný ruční čistič, který efektivně silou ohřáté páry zlikviduje na oděvu a domácích textiliích zápach, roztoči, bakterie i viry.

Kvalitní výrobek Ruční napařovač oděvů Orava Steameasy od top výrobce Orava můžete pořídit v naší aktuální nabídce levně. Nyní nakoupíte za 739 Kč.