Ruční šlehač ETA Lento 3051 90000, 550W

Ruční šlehač ETA Lento Pro vyšlehání nadýchaného krému, uhnětení těsta na domácí chléb nebo pizzu u vás v kuchyni jistě nesmí chybět... více informací »
Ruční šlehač ETA Lento
Značka: Eta
1 439 Kč
Ověřit dostupnost
Ruční šlehač ETA Lento Pro vyšlehání nadýchaného krému, uhnětení těsta na domácí chléb nebo pizzu u vás v kuchyni jistě nesmí chybět...

Ruční šlehač ETA Lento Pro vyšlehání nadýchaného krému, uhnětení těsta na domácí chléb nebo pizzu u vás v kuchyni jistě nesmí chybět ruční šlehač. Ruční šlehač ETA si se zpracováním různých surovin perfektně poradí, a dokonce pomocí speciálního nástavce můžete rychle nabrousit i tupé nože, a to určitě oceníte, nebudete totiž muset kupovat žádný další brousek, který by vám jen zabíral místo, ale postačí si pořídit tento parádní šlehač. Výkonný pomocník Šlehač pohání 550W DC motor, který nejenže je tichý a nebude vás tedy rušit v komunikaci s ostatními členy rodiny, ale také slibuje i dlouhou životnost. Samozřejmostí je regulace otáček, takže je jen na vás jaký stupeň si ze čtyř možných vyberete. Pro rychlé navýšení otáček na maximum zde nechybí ani praktická funkce „M“. Bohaté příslušenství Mezi příslušenství šlehače patří balónová metla pro vyšlehání sněhu, dvě šlehací metly s jedinečnou konstrukcí pro nádherně nadýchaný krém, dva hnětací háky pro zpracování hutnějšího těsta a pro broušení nožů speciální nástavec, jehož brousicí systém je z keramiky a zajišťuje tak perfektní výsledky jak u nerezových, tak ocelových nožů. Pohodlí a elegance Maximální pohodlí při práci se šlehačem umožní ergonomické provedení držadla, ale i nízká hmotnost šlehače samotného. Dokonce i výměna jednotlivých nástavců bude hračka, slouží k tomu jediné tlačítko. Jeho elegantní černé provedení pak výborně zapadne do každé kuchyně.
Tento velmi žádaný produkt Ruční šlehač ETA Lento 3051 90000, 550W můžete nakoupit právě teď na stránkách umístěný v kategorii ruční šlehače. Vyberte si ještě jiné výrobky ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce další prověřené produkty od značky Eta. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Ruční šlehač ETA Lento 3051 90000, 550W od skvělého výrobce Eta můžete nakoupit momentálně na našich stránkách téměř zdarma! V současnosti za 1 439 Kč.