Ruční šlehač Gorenje M420CW, 450W NEKOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybí krabice a hnětací háky.Ruční šlehač... více informací »
Ruční šlehač Gorenje M420CW
Značka: neuvedeno
764 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybí krabice a hnětací háky.Ruční šlehač...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, chybí krabice a hnětací háky.Ruční šlehač Gorenje M420CW Od pomazánky po hutné těsto Ruční šlehač Gorenje M420CW je praktický spotřebič, který vám usnadní práci v kuchyni. Pomůže vám s přípravou pomazánek, s vytvořením těsta na palačinky, s vyšleháním dokonalé šlehačky či krému nebo také s přípravou hutnějšího těsta. Díky ergonomické rukojeti se vám s ním bude pohodlně manipulovat, a díky možnosti mytí příslušenství v myčce je jeho údržba snadná. Vyberte si tu správnou rychlost Ruční šlehač Gorenje s příkonem 450 W disponuje 5 nastavitelnými rychlostmi, ze kterých si vždy vyberete ten správný pro co nejlepší zpracování potravin. Nabídne vám také funkci Turbo, která umožní zvýšit rychlost otáček na maximum. Přesně podle vašich představ Podle typu míchaných surovin si vyberete ze dvou typů nástavců. Pro jemné a tekutější suroviny využijete šlehací metly, naopak pro zpracování hutných těst skvěle poslouží hnětací háky. Pro vysunutí šlehacích metel a hnětacích háků stačí zmáčknout speciální tlačítko, které nástavce okamžitě uvolní.Kvalitní a oblíbený produkt Ruční šlehač Gorenje M420CW, 450W NEKOMPLETNÍ jde získat v pohodě tady na našem webu zařazený v sekci ruční šlehače. Nyní můžete najít zlevněné produkty z naší kategorie za výborné peníze! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný kousek Ruční šlehač Gorenje M420CW, 450W NEKOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ od známého dodavatele neuvedeno můžete najít momentálně za báječnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 764 Kč.