Ruční šlehač Russell Hobbs 25891-56, 350W

Ruční šlehač Russell Hobbs 25891-56 Exkluzivní vzhled šlehačů Ať už jste se rozhodli smíchat cokoli, ruční mixér byl navržen tak, aby jste... více informací »
Ruční šlehač Russell Hobbs
Značka: Russell Hobbs
1 169 Kč
Ověřit dostupnost
Ruční šlehač Russell Hobbs 25891-56 Exkluzivní vzhled šlehačů Ať už jste se rozhodli smíchat cokoli, ruční mixér byl navržen tak, aby jste...

Ruční šlehač Russell Hobbs 25891-56 Exkluzivní vzhled šlehačů Ať už jste se rozhodli smíchat cokoli, ruční mixér byl navržen tak, aby jste pracovali s co nejmenší námahou. Exkluzivní design šlehačů maximalizuje optimální výkon a zajišťuje tak 2x lepší kvalitu smíchané směsi. Navíc jsou šlehače Helix vyrobeny z vyztuženého nylonu pro pevnost a odolnost. K dispozici ve 4 zářivých barvách Najděte si pro sebe ten správný ruční šlehač a vyberte si z bohaté nabídky krásných barev. Se 4 barvami inspirovanými klenoty, a to barvami tyrkysu, onyxu, kouřového křemene a safíru, můžete do pečení a přípravy jídla přidat styl. S blyštivým povrchem a chromovými detaily; tento mixér přidá do každé kuchyně dotek luxusu. Méně nepořádku, lepší výsledky Ruční mixér Swirl je opatřen 5 rychlostmi a turbo funkcí pro všechny vaše potřeby. Nižší rychlosti jsou pomalejší než tomu bylo dříve, aby vám tak poskytly větší kontrolu v prvních fázích míchání a také minimalizovaly okolní nepořádek. Díky odlišným rychlostním nastavením vám tento mixér pomůže vytvořit cokoli, od polévky až po perfektně vyšlehanou smetanu. Hodně povedený kus máte možnost koupit zrovna tady na webu v populární kategorii ruční šlehače. Nyní si můžete pořídit jiné zboží z této populární sekce za nejnižší cenu. Populární dodavatel Russell Hobbs pro své zákazníky prodává špičkové produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Povedený kus Ruční šlehač Russell Hobbs 25891-56, 350W s pečetí kvality od značky Russell Hobbs jde získat bezpečně online za skvělou cenu! Výhodně za skvělou cenu 1 169 Kč.