Ruční svítilna Philips SFL4003T/10, LED, 6xAA OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ruční svítilna Philips SFL4003T/10 Ruční svítilna se... více informací »
Ruční svítilna Philips SFL4003T/10
Značka: neuvedeno
449 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ruční svítilna Philips SFL4003T/10 Ruční svítilna se...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Ruční svítilna Philips SFL4003T/10 Ruční svítilna se určitě nikdy neztratí a perfektně vám poslouží, když půjdete přespat do stanu nebo i doma, když v noci vypne elektřina. Se svítilnou značky Philips se můžete spolehnout na vysokou výrobní kvalitu a celkovou odolnost, a svítilna vám spolehlivě poslouží po několik let. Kdekoli s vámi Svítilnu použijte klidně i v dešti, disponuje totiž ochranou IPX4, což značí, že je odolná vůči vodě. Její hliníková konstrukce odolá i nárazům, proto nemusíte mít strach vzít ji i za větším dobrodružstvím. Dosvit svítilny je 200 metrů a se světelným výkonem 350 lumenů dokonale osvítí vaši cestu.
Unikátní produkt pořídíte v pohodě tady a teď na našich stránkách v rubrice osvětlení! Připravili jsme pro vás ještě ostatní výrobky ve zmíněné sekci ve slevě! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky více produktů značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel neuvedeno vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment !

Oblíbený a kvalitní výrobek Ruční svítilna Philips SFL4003T/10, LED, 6xAA OBAL POŠKOZEN od společnosti se zárukou kvality neuvedeno naleznete online téměř zdarma! Akční ceny od 449 Kč.