Ruční vysavač Bissell Pet Hair Eraser 2278N

Ruční vysavač Bissell Pet Hair Eraser Ruční vysavač dnes najdeme už ve velké části domácností, jde o praktického pomocníka, pomocí kterého... více informací »
Ruční vysavač Bissell Pet
Značka: Bissell
3 359 Kč
Ověřit dostupnost
Ruční vysavač Bissell Pet Hair Eraser Ruční vysavač dnes najdeme už ve velké části domácností, jde o praktického pomocníka, pomocí kterého...

Ruční vysavač Bissell Pet Hair Eraser Ruční vysavač dnes najdeme už ve velké části domácností, jde o praktického pomocníka, pomocí kterého můžeme jednoduše a rychle odstranit nečistoty hned po jejich vzniku. Hravě se tak můžete zbavit rozsypané mouky v kuchyni při pečení, vysypaných dobrot na sedačce nebo drobků po svačině po vašem dítěti. Výkonná baterie O provoz ručního vysavače se stará 14,4V lithium iontová baterie, která zvládne pracovat na jedno nabití až 18 minut. Jistě tak zvládnete vysát vaše auto a další místa znečištěná od drobných nečistot. Pohodlná manipulace BISSELL PET HAIR ERASER se pyšní ergonomickým zpracováním, díky čemuž vám skvěle sedne do ruky a práce s ním pro vás nebude znamenat žádnou námahu. S jeho provedením bez kabelu se nebudete muset zlobit ani s přívodní šňůrou a lehce jej kamkoliv přemístíte. Účinný kartáč Motorizovaný kartáč se pak postará o uvolňování povrchových skvrn a to jak z koberců, čalounění, dalších textilních povrchů, ale třeba také i z nábytku nebo podlahy. Součástí balení jsou pak další dva nástavce sloužící k intenzivnějšímu sání a důkladnějšímu čištění.

Unikátní výrobek Ruční vysavač Bissell Pet Hair Eraser 2278N od kvalitní značky Bissell můžete nakoupit aktuálně za extra cenu! Aktuálně za 3 359 Kč.